• Ana Sayfa
  • Tarifler
  • Blog
  • Resimler
  • Videolar
  • Üyeler
  • Resim Gönder
  • Tarif Gönder
Ekmek Pizza TarifiEkmek pizza tarifi nasıl yapılır? Ekmek pizza tarifi için kullanılan malzemeler ve yapılışını tarifimizde bulabilirsiniz. Kahvaltı sofralarımıza yeni bir tarif. 20 dakikada hazırlanacak olan bu tarif ile çocuklarınızla keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz..
Ekmek Pizza Tarifi

Ekmek Pizza Tarifi İçin Gerekli Malzemeler
Dilimlenmiş bayat ekmek 2 Adet yumurta 2 Yemek kaşığı salça 1 Çay bardağı süt Sucuk Sosis Zeytin Kaşar peynir 1 Tatlı kaşığı karabiber 1 Tatlı kaşığı tuz

Ekmek Pizza Tarifi Yapılışı

Kişi sayısına göre ekmeklerimizi dilimliyoruz.Geniş bir kabın içine süt,salça,tuz karabiber ve yumurtayı ekleyip çırpıyoruz.Dilimlenen iki tarafına da margarin sürüyoruz.Daha sonra çırpmış olduğumuz karışımı kaşık yardımıyla ekmeklerimizin üzerine sürüyoruz.Ekmeklerimizi fırın tepsimize yerleştiriyoruz.Üzerine dilimlediğimiz sucuk ya da sosisleri ve dilimlediğimiz zeytinleri ekliyoruz.Kaşarı rendeleyip ekmeklerin üzerine eşit miktarda döküyoruz.Fırında 10-15 dakika pişiriyoruz ve servis yapıyoruz. Afiyet Olsun.
Ekmek Pizza Tarifi

Bugün Çok Okunan Yemek Tarifleri


Ekmek Pizza Tarifi

Ekmek Pizza Tarifi

Ekmek pizza tarifi nasıl yapılır? Ekmek pizza tarifi için kullanılan malzemeler ve yapılışını tarifimizde bulabilirsiniz. Kahvaltı sofralarımıza yeni bir tarif. 20 dakikada hazırlanacak olan bu tarif ile çocuklarınızla keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz..

Kabaran Hamur Kızartması

Kabaran Hamur Kızartması

Kabaran hamur kızartması nasıl yapılır? Kabaran hamur kızartması tarifi için gerekli malzemeler ile yapılışını tarifimizde bulabilirsiniz. Kabaran hamur kızartmasını kahvaltı sofralarında ve çay saatlerinde lezzetlice yiyebilirsiniz.

Fırında Peynirli Ekmek

Fırında Peynirli Ekmek

Fırında peynirli ekmek nasıl yapılır? Fırında peynir ekmek tarifi için kullanılan malzemeler ve yapılışını tarifimizde bulabilirsiniz. Kahvaltı sofralarında fırında peynirli ekmek ile sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Evde Çemen Yapımı

Evde Çemen Yapımı

Evde çemen yapımı nasıl yapılır? Evde çemen yapımı tarifi için kullanılan malzemeler ve yapılışını tarifimizde bulabilirsiniz. Evde çemen yapmak düşündüğünüz kadar zor değil. Ölçülü malzemeler kullanıp biraz da dikkat ederseniz siz de kahvaltılarınız için kendi çemeninizi hazırlayabilirsiniz..